Всесвітній день медичної сестри

Дата: 10.05.2024 15:30

12 травня - Всесвітній день медичної сестри. Ця дата встановлена рішенням Міжнародної федерації Червоного Хреста і відзначається щорічно у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820-1910). Саме цю дату ВООЗ вважає днем народження нової професії – медична сестра.

Професія медичної сестри - складна і багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Саме тому лікарі високо цінують Вашу невтомну працю, а пацієнти - увагу та турботу.
Медсестра - не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому.
У Міжнародний День медичної сестри щиро бажаємо всім медсестрам, фельдшерам, акушеркам, лаборантам здоров'я, невичерпної енергії, доброти, любові та справжнього людського щастя!