Весняне прибирання

Дата: 19.04.2024 09:31

У КНП “Срібнянська ЦЛ” стало доброю традицією проводити прибирання на території лікарні.

Територія лікувального закладу досить велика. Працівники завжди намагаються за нею стежити.

Персонал виконав роботи по прибиранню, облаштуванню, приведенню до належного естетичного та санітарного стану зелених насаджень, прилеглої території лікарні.

Зусиллями працівників було побілено бордюри та дерева, приведено до ладу клумби.

Також, силами працівників посаджено город, щоб мати можливість повноцінно харчувати стаціонарних хворих. Ми розуміємо, що в поточному році всім буде сутужно, а сільгосппродукція може суттєво вирости в ціні. Тому й намагаємось самостійно організувати свою продовольчу безпеку, адже для лікувального закладу це є дуже важливо.