Дякуємо за допомогу!

Дата: 26.09.2023 08:20

Робити добрі справи – це найперша ознака людяності та милосердя. А коли це стосується допомоги у лікуванні – то це справа кожної свідомої людини.

Керівництво та персонал лікувального закладу завжди відповідально ставиться до заготівлі овочів на зиму.

Цьогоріч, за ініціативи селищного голови Олени ПАНЧЕНКО лікарня отримала від працівників селищної ради та структурних підрозділів: картоплі – 604 кілограми, цибулі – 10 кілограм, моркви – 50 кілограм, буряків – 145 кілограм та 75 кілограм – капусти.

Завдяки підтримці жителів срібнянщини харчування пацієнтів у лікувальному закладі забезпечується на достатньому рівні, що зумовлює належний лікувальний процес.

Адміністрація та колектив лікарні щиро вдячні керівництву та жителям громади за постійну підтримку та допомогу закладу.

Нехай Бог пошле Вам міцного здоровя, радості і щастя!

З повагою, генеральний директор Микола ДІДЕНКО!