З Днем народження!!!!

Дата: 12.06.2023 12:14

9 червня святкувала свій День народження чарівня жінка МАЛЮГА Тетяна Володимирівна - головний бухгалтер КНП "Срібнянська ЦЛ"!

Шановна Тетяно Володимирівно!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого Дня народження від адміністрації та всього колективу лікарні. Побажання наші щирі, хоч і не нові:великого людського щастя, міцного здоров'я, неземної любові та душевного тепла!

Хай весною з яблуневим цвітом, полум'ям з червоних квітів - літом, восени з багряним листопадом, а зимою з тихим снігопадом в руки Ваше щастя прилетить.

А ще,

Щоб цифри сходились завжди, щоб керівництво цінувало, здоров'я Вам, з роси й води, усе вдавалось і нічого не бракувало!

З повагою, Адміністрація та Профспілковий комітет КНП "Срібнянська ЦЛ"