Благодійна допомога

Дата: 19.05.2023 14:11

Комунальне некомерційне підприємство «Срібнянська центральна лікарня» Срібнянської селищної ради Чернігівської області отримало благодійну допомогу від КУ «Обласна база спеціального медичного постачання» та департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації, а саме: джерело електроенергії – дизельна генераторна установка AKMEL, два кисневі концентратори та апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ).

Адміністрація та колектив лікувального закладу щиро вдячні за допомогу медичній галузі, адже це значний внесок у зміцнення можливостей лікарні, ефективність її роботи та, як наслідок – у порятунок життя та здоров’я людей.