Подяка за допомогу та підтримку

Дата: 05.05.2023 14:33

Керівництво комунального некомерційного підприємства «Срібнянська центральна лікарня» Срібнянської селищної ради Чернігівської області висловлює щиру подяку директору СТОВ «Батьківщина» Миколі Михайловичу Дмитренку та начальнику відділу Скорику Віктору Степановичу за надання допомоги у транспортному забезпеченні доставки гуманітарної допомоги для лікувального закладу, яка була здійснена за організаційної підтримки селищного голови Олени Василівни Панченко.

СТОВ «Батьківщина» є постійним і надійним партнером та спонсором лікувальної установи. Тільки в цьому році були надані послуги з розвантажування продуктово-гуманітарного вантажу, джерел автономного електроживлення, а також відремонтовано та проведено технічний огляд санітарного автомобіля УАЗ.

Всі роботи зроблено якісно, професійно та безкоштовно.

Колектив лікарні щиро вдячний причетним працівникам підприємства за надану допомогу закладу, сподівається на подальшу співпрацю та бажає всім міцного здоровя!

З повагою, генеральний директор                                          Микола ДІДЕНКО