Закупівля стерилізатора парового

Дата: 24.03.2023 15:38

Відповідно до договору з НСЗУ про медичне обслуговування населення та Постанови КМУ від 13 січня 2023р. № 28 «Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я» медичний заклад зобов’язується надавати якісні медичні послуги відповідно до специфікацій (в тому числі із забезпеченням пацієнтів лікарськими засобами та необхідною матеріально-технічною базою для надання в повному обсязі якісних медичних послуг, що визначено програмою медичних гарантій) та встановлено чинним законодавством.

Для забезпечення спроможності КНП «Срібнянська ЦЛ» надавати якісну, спеціалізовану допомогу, частину бюджету закладу спрямовано на закупівлю стерилізатора парового ГК-100, що призначений для стерилізації водяним насиченим паром під надлишковим тиском виробів медичного призначення з металів (хірургічні інструменти та ін.), скла (лабораторний посуд та ін.), гум (хірургічні рукавички та ін.), виробів з текстильних матеріалів (хірургічна білизна та ін.), лігатурного шовного та інших матеріалів, вплив пару на які не викликає зміни їх функціональних та токсиколого-гігієнічних властивостей.

Стерилізатор має спеціальну програму для стерилізації розчинів і рідин в будь-якій тарі.

Закупівля даного стерилізатора відбулась згідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Стерилізатор уже встановлено та введено в експлуатацію.