Благодійна допомога від ВООЗ ООН

Дата: 24.03.2023 15:33

Всесвітньою організацією охорони здоровя (ВООЗ ООН) в Україні було оголошено конкурс на отримання дизельних генераторів для забезпечення  безперебійної роботи медичних закладів.

КНП «Срібнянська ЦЛ» було надано всі необхідні обгрунтування та характеристики лікувального закладу, а головне доведено необхідність у отриманні дизельного генератора, оскільки стала робота медзакладу це запорука здоровя кожної людини.

23 березня 2023 року Срібнянська центральна лікарня отримала дизельний генератор потужністю 16 кВ, що слугуватиме для забезпечення електроенергією поліклінічне відділення.

Відтепер при можливих блекаутах та під час тривалого відключення електроенергії наш заклад працюватиме автономно, що дасть змогу надавати пацієнтам якісну послугу навіть в надзвичайних ситуаціях.

Щиро дякуємо ВООЗ ООН за надану вкрай необхідну допомогу!

Сподіваємося на подальшу співпрацю.