Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 29.07.2022 10:32

Сьогодні виповнюється 70 років ПОДОПРИГОРІ ВІКТОРУ СТЕПАНОВИЧУ, лікарю- стоматологу КНП «Срібнська ЦЛ».

Після закінчення Полтавського медичного стоматологічного інституту та проходження інтернатури з 1979 року почав працювати на посаді лікаря-стоматолога Карпилівської дільничної лікарні.

Віктор Степанович чуйна людина, гарний фахівець, з багаторічним стажем роботи. Користується повагою та авторитетом у колег та жителів Срібнянщини.

Адміністрація, профспілковий комітет, колектив КНП «Срібнянська ЦЛ» вітає Вас, Вікторе Степановичу, з ювілеєм. Хай Вас завжди оточує людське тепло, прихильність друзів. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на серці – добре і сонячно від людської вдячності. Хай Вас незмінно супроводжує успіх в усіх справах та починаннях і береже Господь від усіх негараздів! Міцного здоров’я, щастя, любові, невичерпної енергії, наснаги і натхнення, довгих років життя у теплому родинному колі. З ювілеєм!