Шукаємо фахівців!

Дата: 19.07.2021 14:22

Комунальне некомерційне підприємство «Срібнянська центральна лікарня» Срібнянської селищної ради Чернігівської області, що розташована в мальовничому куточку селища Срібного, що на півдні Чернігівської області пропонує роботу лікарю терапевту, хірургу,­ педіатру для роботи в стаціонарному та поліклінічному відділеннях.

Відразу надається однокімнатна службова квартира з подальшою перспективою покращення житлово – побутових умов.

Запрошуємо талановитих та цілеспрямованих,  як досвідчених так і молодих лікарів без досвіду роботи.

Ми пропонуємо:

• Регулярну, конкурентну заробітну плату;
  • Комфортні умови роботи для лікаря та пацієнтів.
  • Роботу в команді професіоналів та дружній кваліфікований колектив.

Ми знаходимося за адресою Чернігівська область, смт. Срібне, вул. Миру, 19,

За детальною інформацією звертайтесь за тел. 04639-215-51, 2-19-76 з 08:00-17:00.