Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 26.05.2022 11:03

Сьогодні, 26 травня, свій ювілейний день народження святкує чарівна жінка, любляча мама, бабуся, дружина ПАЄТА АНТОНІНА ПЕТРІВНА, інспектор з кадрів КНП «Срібнянська центральна лікарня».

Адміністрація, профспілковий комітет, колектив КНП «Срібнянська ЦЛ» вітає Вас, Антоніно Петрівно, з ювілеєм. Хай Вас завжди оточує людське тепло, прихильність друзів. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, на серці – добре, спокійно і сонячно. Хай Вас незмінно супроводжує успіх в усіх справах та починаннях і береже Господь від усіх негараздів! Міцного здоров’я, миру, щастя, любові, невичерпної енергії, наснаги і натхнення, довгих років життя у теплому родинному колі. З ювілеєм!