Перевірка готовності об'єктів теплового господарства КНП "Срібнянська ЦЛ"

Дата: 17.09.2021 10:52

16 вересня 2021 року, відповідно до ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», ст. 14 Закону України «Про теплопостачання» та Положення про державний енергетичний нагляд за режимами споживання електричної та теплової енергії, в КНП «Срібнянська ЦЛ» комісією Прилуцької РДА було проведено захід з державного енергетичного нагляду на енергетичних обєктах лікарні.

В результаті роботи комісії установлено, що перевірені об’єкти теплового господарства до роботи в апалювальний період 2021-2022 років підготовлені в повному обсязі.